Lemondott Dobrev Klára a DK éléről
1 százalék körüli eredményt ért el a szavazatok mintegy nyolcvan százalékos feldolgozottsága során a magyarországi országgyűlési választáson a korábban Gyurcsány Ferenc által vezetett Demokratikus Koalíció (DK), ezért lemondott annak elnöke, Dobrev Klára. Mint bejelentésében fogalmazott: az első szó az örömé: a NER, Orbán rendszere ma véget ért. Ezt követően gratulált a Tisza pártnak és Magyar Péternek a győzelemhez A felelősség kérdéséről beszélve elmondta, hogy ez elsősorban az övé, a pártelnöké. „Nincs lelkiismeretfurdalásom, mert mindent az…