Újabb medvebocsot fogtak be Marosvásárhelyen
A hírt Kovács Mihály Levente, Marosvásárhely alpolgármestere jelentette be, aki ideiglenesen polgármesteri feladatokat is ellátja. „Köszönet mindenkinek, aki türelemmel és megértéssel viszonyult a helyzethez, valamint a csapatnak, aki befogta a medvebocsot. Kérem, továbbra is közlekedjenek fokozott óvatossággal a Somostető és a kórház környékén” – írta a bejegyzésben. Tegnapi cikkünkben számoltunk be róla, hogy az elmúlt napokban két termetes medvebocsot fogtak be és szállítottak el Marosvásárhelyről. A harmadik mindeddig szabadon sétált, számára csapdát állítottak fel a…