Kerékpárost gázoltak halálra Felsőboldogfalva és Székelyudvarhely között
A 20 óra előtt bekövetkezett közúti tragédiában egy 50 éves bikafalvi autóvezető Felsőboldogfalva felől Székelyudvarhely felé tartva elütötte a menetirányában haladó 60 éves biciklist, akit a helyszínre érkező mentősök hosszasan, de sikertelenül próbáltak újraéleszteni. A kerékpárost elütő autóvezető alkoholtesztje negatív volt. A rendőrség folytatja a nyomozást az eset körülményeinek pontos feltárása érdekében. A helyszínen a forgalmat a helyszínelés ideje alatt lezárták és csak kerülőútvonalon haladhattak az autósok.