Csak 19 éves, de már most többet önkénteskedett, mint a legtöbb felnőtt
Noha az önkéntes tevékenységekben való részvétel a felmérések szerint sajnos nem túl népszerű Romániában, aki tenni szeretne a közösségért, számos lehetőség közül válogathat. A kézdivásárhelyi Kádár Henrietta, az Apor Péter Szakközépiskola végzős diákja egyike a példamutató fiataloknak: önkéntes munkát végez a Zöld Nap Egyesületnél, a Caritasnál, és kísérőként aktívan részt vesz a városi Lábbusz-programban is. A Székelyhon kérdésére azt is elárulta, hogyan tudja összehangolni mindezeket a hétköznapokkal, és mit tervez a jövőre. Adni és kapni…