Őrizetbe vettek egy szászrégeni férfit antiszemita üzenetek közzététele miatt
A szászrégeni rendőrség bűnügyi nyomozói hivatalból indítottak eljárást, miután december 2-án egy közösségi oldalon megjelent bejegyzés alatt fenyegető, sértő és rágalmazó tartalmú kommenteket tett közzé valaki. A hozzászólásokhoz egy horogkeresztet ábrázoló fotót csatolt, valamint erőszakos jellegű üzenetet tett közzé – számolt be az esetről a Maros megyei rendőrség sajtóosztálya. A hatóságok azonosították az elkövetőt, egy 42 éves szászrégeni férfit. Az ügyben összegyűjtött bizonyítékok alapján a rendőrség december 19-én 24 órára őrizetbe vette az érintettet. Ezt…